Ameliyatsız Göz Estetiği nasıl bir uygulamadır

Öncelikle ön tanı ile en uygun tedavi belirlenir ve göz çevresinin problemine göre farklı tedaviler uygulanır. Göz çevresi tedavilerinde radyofrekans, gençlik kalemi ile uygulanan hyalüronik asit tedavileri, göz maskeleri ve gözaltı eye peptit  jel uygulamaları sonucu olumlu sonuçlar vermektedir. İhtiyaca göre bu uygumalar tekli veya birlikte önerilir.

Radyofrekans teknolojisiyle göz çevresindeki kolajen üretimi tetiklenirken, cilt altına verilen bitki kök hücreleri ve vitaminler göz çevresinde olumlu sonuçlar yaratmaktadır. Göz çevresi için özel tasarlanmış cihazlarla uygulanan acısız, konforlu, iyileşme süreci gerektirmeyen bir bakımdır. Kişinin sosyal hayattan kopmasına neden olmaz. Ertesi gün makyaj yapılabiliyor olması, yüz ifadesini değiştirmemesi tercih edilme sebebidir.  

Dermapen III ile birlikte uygulanan hyalüronik asit içeren ürünler doku gelişimini tetikler; doku kaybı onarılmasıyla yeni doku üremeye başlar.  Kan dolaşımı hızlandırılarak, yeni kolajen üretimi ve yeni damarsal gelişme sağlanır. Ardından uygulanan maske dokuyu besler, nemlendirir. Uygulaması konforlu olan bu uygulamanın sonuçları çok memnun edicidir.  Ev kullanım ürünleri ile desteklendiğinde sonucun sürekliliği sağlanır.

Seans sayısı:

Kişinin ihtiyacına göre 8 ile 12 seans arasında yapılır.

Ameliyatsız Göz Estetiği nasıl bir uygulamadır