İpek Kirpik

Gözler, bir insanın yüzüne baktığımızda odaklandığımız ilk şeydir. Gözler tartışmasız bir kişinin tüm vücudunun en ilginç ve güzel kısmıdır. Onlar derin ve renk bakımından zengindirler, hatta bazıları gözlerin bir kişinin ruhuna açılan kapı olduğunu söylerler. Bu, uygarlığın başlangıcından günümüze kadar pek çok kadının neden gözlerinin güzelliğini kozmetik geliştirmelerle sergilemek istediğini açıklıyor. Gözlerin rengini aydınlatmanın en çekici yollarından biri karanlık, tatlı kirpikler. Bu yüzden kirpik tasarımları çok popülerdir.

Bu kirpik tasarımları, doğal kirpik kıvrımınızı andırmak için şekillendirilmiş sentetik ipeğinden yapılır. İpek kirpik tasarımları uçta daha incedir ve dibe doğru kalınlaşır. Bu kirpiklerin daha dolu ve doğal görünmesine yardımcı olur. İpek tasarımları yumuşak ve rahattır. Çoğu kadın ipek kirpiğe sahip olduklarını unuturlar, yani birisi onları gözlerinin ne kadar güzel göründüğüne dair övünceye kadar. İpek kirpik tasarımları bir profesyonel tarafından uygulanır, özel olarak üretilmiş bir yapıştırıcı ile doğal kirpiklerinizin üzerine sabitler.

İpek kirpik uygulamasından sonra kirpiklerin su ile teması, temizlenmesi, gözlerin ovuşturulması, yüzüstü uyunması kirpiklerin dökülmemesi ve kalıcılığın uzun süre devam etmesi için önerilmez. İpek kirpiklerin yaklaşık 3-4 haftada bir uygulamanın yapıldığı yerde bakımının yapılması tavsiye edilir.

İpek Kirpik uygulaması yaptırmadan önce ipek kirpik uygulaması çok ciddi profesyonellik gerektiren bir işlemdir. işlem sırasında kullanılacak yapıştırıcı ve ipek kirpikler, kalitesini kanıtlamış ürünler olmalıdır. Aksi halde kullanılacak kalitesiz malzemeler kaşların dökülmesine ve gözlerde enfeksiyon ve başka problemlere yol açabiliyor. 

İpek Kirpik