Kalıcı Dudak Tasarımları

Kalıcı dudak kontürü uygulaması, ince dudaklara sahip kişilerin dolgu uygulaması yapmadan, daha dolgun ve kalın dudaklara sahip olmasına olanak sağlar. Dudak kontürü uygulamasıyla aynı zamanda büyük dudakların olduğundan daha ince gösterilmesi de mümkün.

Zaman geçtikçe, dudaklarımız orijinal renklerini kaybederek daha solgun bir hal almaya başlayabilir. Kalıcı dudak kontürü renksiz dudakların yeniden renklendirilmesi ve canlı görünmesi için harika bir çözümdür. Dudak kontürü uygulaması da diğer uygulamalar gibi yaklaşık 2 saat sürmektedir. Uygulama süresince lokal anestezi kullanıldığı için acı hissedilmemektedir. Pigment alerjisi, kılcal damar çatlamaları, egzama, mantar veya siğil sorunları olanlara dudak kontürü uygulanmamaktadır.

Kalıcı dudak makyajında kalemle daha belirgin hale getirdiğiniz dudak çizgisinin kalıcı olanını uyguluyor. Yine bunda da önemli olan doğala yakın bir tonla çalışmak çok önemlidir. Genellikle dudak renginize yakın bir renk tonu ile uygulama yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Kalıcı makyajla dudak şekillendirme işlemi dudaklarının ince ve belirsiz görüntüsünden şikayet eden ve daha dolgun görünmesini isteyen, yara izi veya genetik şekilsizlikleri olan kişilerin başvurabileceği bir medikal estetik uygulamadır.

Kalıcı makyajla dudak şekillendirme uygulaması ile:
Dudaklar daha iyi tanımlanabilir
Düzensiz dudak çevresi düzeltilebilir
Ruj ve parlatıcının "akmasına" engel olur
Dudaklar büyütülebilir veya küçültülebilir
Dolgun görünümlü dudaklar sağlanabilir
Yara izleri gizlenebilir
Dudaklara renk ve çevre çizgisi uygulaması ile; Dudak şekli vurgulanabilir veya değiştirilebilir.

Dolgun, kırışıksız ve genç görünümlü dudaklar, tarih boyunca güzelliğin ve çekiciliğin simgesi olmuştur.

Kalıcı Dudak Tasarımları