Hakkımızda

Güzellik hepimiz için çok önemli hatta en önemli olgudur. Güzellik söz konusu olduğunda hepimiz cildimizi başkalarına emanet ederken tereddüt ederiz. Bu çok doğaldır. Bunun üzerine kötü sonuçlarda karşılaşmış birçok örnek vardır. Bazen etrafımızdan duyarız, “lazere gittim cildim yandı” “lazere gittim ama sonra tekrar kıl çıkmaya başladı” ve bunun gibi sayısız örnekler bulabiliriz. Arta Aesthetics olarak salonumuzda bunların yaşanmayacağını size garanti vermekteyiz.

Peki neden garanti veriyoruz?

Çünkü salonumuzda kullandığımız tüm cihazlar Amerika’dan ve Avrupa’dan getirilmiş olup, %100 sonuç veren cihazlardır. Sizin güzelliğinizi emanet alacağımızdan ucuz olsun diye iyi sonuç alınmayan ve profesyonel olmayan hiçbir cihazı tercih etmedik. Malzemelerimiz kişiye özel hazırlanmıştır ve hijyen bizim için en önemli konudur. Bu sebeple, tüm personellerimiz özenle seçilmiş ve alanında uzmandır.

Sizlerde profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız. Hepinizi salonumuza bekliyoruz. Sizlere en iyi hizmeti vermek için çok heyecanlıyız.