Kalıcı Kaş Tasarımları

Kaş kişinin karakterini gösteren yüzünüzdeki ilk detay, kaşlarınız saçlarınız gibi istediğiniz zaman yapısıyla, şekliyle ve uzunluğuyla oynayacağınız türden değildir. Zamanla eksilen, araları açılan kaşları daha dolgun bir görünüme kavuşturmak için yapılan kalıcı makyaj uygulamasıdır. Kaş tasarımı yaptıran kişiler her gün kaşlarını kaş farı ile boyamak zorunda kalmazlar. Güzel bir tasarımda sabitlenmiş olan kaşları uzun süreli olarak kullanabilirler.

Kaş tasarımı profesyonel yapılmaz ise anlamını yitirmiş bir yüz ifadesine sebep olabilir. Rengi, gürlüğü, modeli, kavisi gözleriniz ve yüzünüzün şekline göre mi yada sosyal yaşantınıza uygun mu. Kaşlarınıza her ne kadar evde kendiniz şekil vermeye çalışsanız da aynadaki yansıma ile yapacağınız bu işlem, aynaya bakış şeklinize göre gerçek ifadeyi yansıtmıyor.

Kalıcı Makyaj uygulamarında ortalama işlem süresi 2 saat kadardır. İlk seanstan yaklaşık 3 hafta sonra kontrol seansı vardır. Kaş kontür uygulaması sonrasında ilk 1 hafta süresince uygulama yapılan bölgenin su temasından kaçınılmalıdır.

Kalıcı Kaş Tasarımları